2017 m. kovo 13 d., pirmadienis

KOVA: SAUSI ŠAMPŪNAI

Pagaliau į gamtą ir mūsų į širdis beldžiasi pavasaris. Megztinius keičia lengvesni drabužiai, tamsius lūpų dažus išmainome į ryškius, o nuo elektrinimosi kuoduke saugotus plaukus paleidžiame pasidraikyti pavasario vėjyje. Būtent prie šios temos - plaukų - šiandien ir liksiu.
Pirmą postą šiame blog'e noriu paskirti priemonei kurį galybę kartų mane gelbėjo, ir kurios rūšių esu išbandžiusi tiek daug, jog visas jas sunku ir prisiminti. Tai - sausi šampūnai. Mano plaukai yra labai kėblus dalykas riebalavimosi atžvilgiu. Kartais, nepraėjus nei parai po plovimo, plaukai jau ima riebaluotis ir pradeda matytis blizgesys. O tai tikrai nepuošia. Plaukus dažniausiai plaunu kas antrą parą, todėl antroje dienoje jau tenka suktis iš padėties slepiant "riebaliuką". Kodėl paprasčiausiai neplaunu galvos kasdien? Nes per dažnas plovimas iššaukia dar greitesnį galvos riebalavimasi ir, žinoma, tai nėra gerai pačiam plaukui. Viso to pasekoje, prieš keletą metų nusprendžiau išbandyti sausus šampūnus, ir tai buvo instant love. Per visą laiką nuo pirmos pažinties su šia priemone, išbandžiau nemažai jos rūšių, todėl šiandien su jumis dalinuosi savo asmeninėmis patirtimis bei rekomendacijomis. 


1. BATISTE DARK & DEEP BROWN ( 4,99  ) - Iškart užbėgsiu viskam už akių pasakydama, jog taip - Batiste šampūnai yra mano favoritai. Būtent šis "Dark & Deep brown" šampūnas yra skirtas tamsesniems plaukams, nes milteliai esantys jame, kitaip nei įprastuose šampūnuose, yra ne balti, o rudi. Tačiau šis, rodos, privalumas, man tapo minusu. Kodėl? Todėl, kad aš turiu nepagydomą ligą nuolatos liesti savo plaukus. Ruda šampūno pudra nuo plaukų labai lengvai persiduoda ant pirštų, todėl rankos dažnai atrodydavo tiesiog nešvarios, o pirštų galiukai likdavo rudi. Tačiau jei jūs bijote jog įprasti balti šampūnai per aiškiai matysis jūsų plaukuose, o spalvos persidavimas ant pirštų jums nėra kliūtis, tuomet tikrai rekomenduoju išbandyti šį šampūną, nes savo pagrindinę pareigą jis atlieką tikrai gerai ir plaukai po jo atrodo puikiai!

2. GIRLZ ONLY SAUSAS ŠAMPŪNAS (2,99 €) - Pigesnis variantas, kurį pasirinkčiau tada, jei labai reikėtų, o rinktis daugiau nebūtų iš ko. Nors šio šampūno, tam, kad pasiekti norimą rezultatą,  purkšti prireikia kiek daugiau, nei pvz. Batiste, bet visumoje jis savo darbą atlieką gan patenkinamai. Minusai tik tie jog pakuotė greitai susinaudoja, ir šie šampūnai turi kvapą, kuris bent mane šiek tiek erzina.

3. BATISTE BLUSH (3,99 €) - Mano numeris vienas kartu su BATISTE ORIGINAL. Lengvas ir neerzinantis kvapas (Originalus šampūnas iš vis neturi kvapo). Produkto nereikia daug, užtenka minimaliai supurkšti plaukus jog nebesimatytų jokio pasiriebalavimo. Suteikia apimties, kas man taip pat yra didelis pliusas. Šimtu procentu rekomenduoju.

4. SO...? VA VA VOLUME (2,99 €) - Didžiausias nesusipratimas šioje kategorijoje. Nors jo kaina tokia kaip ir Girlz only šampūno, tačiau palyginus jų kokybę, sakyčiau, jog šis nevertas nei euro. Ši priemonė turi erzinantį kvapą, po jos plaukai lieką šiek tiek sukibę, ir savo pagrindinę funkciją jis atlieka labai sunkiai. Net minimaliam pasiriebalavimui paslėpti reikia labai daug priemonės (lyginant su kitomis), ir rezultate plaukai vistiek neatrodo taip gaiviai ir švariai, kaip norėtųsi. Be to, labai nepatogi pakuotė - sunku nuspausti purkštuką ir flakonėlį prieš naudojimą reikia labai stipriai supurtyti. Į šią priemonę parduotuvių lentynose net nebežiūriu, ir kitiems taip pat nerekomenduočiau - bereikalingas pinigų švaistymas.


5. FREEMAN PSSSST! DRY SHAMPOO (apie 3,70€) - Stoja į mėgstamiausių eilę po BATISTE šampūnų. Nežymiai pigesnis, ir ne ką blogesnis. Labai neblogai "atšviežina" plaukus, pakelia juos nuo šaknų. Galbūt jo dalelės ant plaukų matosi kiek aiškiau, nei Batiste šampūnų, tačiau bendras vaizdas vistiek nėra labai blogas. Siūlau pabandyti.

6. SYOSS ANTI-GREASE (5,79€) - Dar vienas šampūnas, kuris manęs visai nesužavėjo. Jo baltos dalelės, lyginant su kitais šampūnais, gan didelės ir yra labiausiai pastebimos plaukuose. Norint gero efekto, priemonės reikia kiek daugiau. Ir nepaisant viso šito, labiausiai atbaidantis aspektas yra šios priemonės kaina.  Mokant tokius pinigus iš šio šampūno tikėjausi kažko "wow", tačiau teko nusivilti. Tokiu pinigų jis tikrai nevertas, ypač kai yra pigesnių ir daug puikesnių alternatyvų.

Tiek mano patirčių šia tema. Tikiuosi, jog pagelbėsiu renkantis arba galbūt pastūmėsiu išbandyti kažką naujo. Be to, kviečiu komentaruose pasidalinti ir savo favoritais.

Geros ir saulėtos dienos!

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Ačiū!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...